Blisko
ZAPISZ SIĘ TERAZ ZAKŁADAJ TERAZ

Betwinner

Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS. Aplikacja Betwinner dla Androida oferuje te same funkcje, co pełna wersja strony internetowej. Gracze mają dostęp do szerokiej gamy zakładów sportowych i cybernetycznych, w tym zakładów na sporty egzotyczne, a także do najwyższej klasy kasyna online, zakładów na symulacje sportowe, programów gier, bingo, toto i wielu innych. Ponadto, aplikacja mobilna Betwinner na Androida jest pełna najnowocześniejszych funkcji i posiada przyjazną dla użytkownika nawigację.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Betwinner na Androida

Po pierwsze, musisz otworzyć przeglądarkę w telefonie komórkowym z systemem Android, a następnie przejść do oficjalnej strony Betwinner. Możesz użyć do tego absolutnie każdej mobilnej przeglądarki internetowej, w tym Google Chrome, Opera i Mozilla Firefox. Po wejściu na stronę główną zasobów internetowych Betwinner z telefonu komórkowego, przewiń w dół i znajdź aktywny link "Aplikacje mobilne". Ten link przekieruje Cię na inną stronę, gdzie będziesz mógł pobrać jedną z dwóch aplikacji na smartfony. Jeśli masz telefon z systemem Android, powinieneś znaleźć link "Android devices download app". Aby przejść bezpośrednio do procedury pobierania i instalowania aplikacji na urządzeniu z systemem Android, kliknij ten link. Po zakończeniu pobierania, plik apk pojawi się na Twoim urządzeniu.

Na niektórych urządzeniach z systemem Android zostanie wyświetlone ostrzeżenie, że instalacja nie jest dozwolona, ponieważ aplikacja nie jest dostępna w sklepie Play Market. Jeśli napotkasz taki problem, musisz przejść do ustawień i zezwolić na instalację aplikacji innych firm na swoim telefonie. Po udzieleniu zgody na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł, należy ponownie otworzyć przeglądarkę i spróbować pobrać aplikację ponownie. Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie, to tym razem powinno zadziałać. Gdy aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na Twoim gadżecie, możesz od razu zacząć z niej korzystać. Aby to zrobić, musisz uruchomić program i zalogować się na swoje konto, używając nazwy użytkownika i hasła, jeśli masz już ważne konto. Możesz również utworzyć nowe konto bezpośrednio z aplikacji mobilnej Betwinner Android.

Możesz zarejestrować swoje nowe konto w 1 kliknięcie, przez numer i e-mail. Podczas rejestracji zalecamy wpisanie kodu promocyjnego Betwinner, który da Ci gwarantowany bonus.

Jak mogę pobrać i zainstalować aplikację Betwinner na iOS?

Aplikacja mobilna Betwinner dla iOS jest bardzo podobna do aplikacji dla urządzeń z systemem Android. Ma ten sam interfejs i tę samą jakość graficzną. Jedyną różnicą pomiędzy wersją na Androida a produktem na iOS jest funkcja instalacji. Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym iOS nie muszą pobierać osobnego pliku apk, lecz ściągają aplikację bezpośrednio z App Store. Aby to zrobić, otwórz sklep Apple, wpisz słowo Betwinner w wyszukiwaniu i kliknij "Pobierz". Aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie. Następnie wyjdź z App Store i znajdź skrót do aplikacji Betwinner na pulpicie swojego urządzenia mobilnego. Następnie otwórz aplikację na swoim iPhonie i zaloguj się, podając swoją nazwę użytkownika i hasło. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Betwinner, możesz stać się nim bez opuszczania aplikacji mobilnej.

Betwinner Warszawa

depozyt minimalny

4,53 PLN

minimalna kwota wypłaty

13,59 PLN